Loading...
Vše v jednom kamera
5MP
Rozlišení obrázku
3 Built-in
MEMS Microphones
Sound Classification
AI-based
IK08
s certifikací





※ Dostupnost produktu se může lišit podle regionu, prosím kontaktujte svého regionálního zástupce.
Toto all-in-one zařízení kombinuje 5MP video dohled s profesionálním mikrofonem, reproduktorem a dynamickým LED prstencem. Sledujte, poslouchejte a reagujte v reálném čase—nejen po incidentu.
.png&w=3840&q=75)
Předdefinujte dveře a slepé úhly, abyste udrželi aktivní upozornění i tehdy, když se vetřelec schová mimo dohled. Upozornění se automaticky deaktivují pouze poté, co vetřelec opustí určené dveře.
Pokročilá AI okamžitě detekuje kritické zvuky jako rozbíjení skla, křik nebo agresivní hlasy, přičemž filtruje šum na pozadí. Identifikujte hrozby rychleji a reagujte dříve, než se incidenty vyhrotí.

Vestavěný LED prstenec poskytuje jasná, přizpůsobitelná vizuální upozornění pro různé události. Signály s vysokou viditelností barev a vzorů zlepšují povědomí a pomáhají odradit vetřelce v různých světelných podmínkách.
| Zobrazovací zařízení | Rozměry | 1/2,8" |
| Typ | CMOS | |
| Rozlišení | 2560 x 1920, 2560 x 1440, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 960, 1280 x 720, 1024 x 768, 800 x 600, 640 x 480, 640 x 360, 320 x 240, 320 x 180 | |
| Max. snímková frekvence | H.265/H.264 | 30 snímků za sekundu/25 snímků za sekundu (60 Hz/50 Hz) |
| MJPEG | 30 snímků za sekundu (při rozlišení 5 MP max. 5 snímků za sekundu) | |
| Min. osvětlení (lux) | Barva (1/30 s, 30 IRE) | 0.06 |
| Č/B (1/30 s, 30 IRE) | 0.006 | |
| Video výstup | USB: Micro USB typu C | |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 3.0 | |
| Max. poměr clony (číslo F) | Širokoúhlý | 1.6 |
| Teleobjektiv | 1.6 | |
| Úhel zorného pole | Horizontální | 100° |
| Vertikální | 74° | |
| Diagonální | 130° | |
| Min. vzdálenost objektu | 0.4m(1.31ft) | |
| Řízení zaostření | Manuální | |
| Typ objektivu | S pevným ohniskem a clonou Iris | |
| Rozsah otáčení / naklápění / rotace | Otáčení | 0°~351° |
| Naklápění | 0°~53° | |
| Rotace | ±90° |
| Den a noc | Auto(ICR) | |
| Kompenzace podsvícení | BLC, HPS, WDR, SSDR | |
| Široký dynamický rozsah (dB) | 120 | |
| Digitální redukce šumu | WiseNRⅡ (na bázi technologie AI), SSNRⅤ | |
| Digitální stabilizace obrazu | Podpora | |
| Odmlžování | Podpora | |
| Detekce pohybu | Množství | 8 ks |
| Tvar | 8bodové polygonální zóny | |
| Maskování privátních zón | Množství | 32 ks |
| Tvar | Polygonální zóny | |
| Barva / Varianta | Šedá, Zelená, Červená, Modrá, Černá, Bílá, Mozaika, Fialová, Žlutá | |
| Dynamické maskování privátních zón: Barva / Varianta | Šedá, Zelená, Červená, Modrá, Černá, Bílá, Mozaika, Fialová, Žlutá | |
| Řízení zesílení | Vypnuto, Maximální zesílení, Manuální | |
| Vyvážení bílé | ATW, Úzký ATW, AWC, Manuální, Vnitřní, Venkovní | |
| LDC (KOREKCE ZKRESLENÍ OBJEKTIVU) | Podpora (režim vyplnit/roztáhnout) | |
| Elektronická závěrka | Režim | Minimálně, Maximálně, Proti blikání, Ovládání Prefer Shutter (na bázi technologie AI) |
| Rozsah rychlostí | 2 ~ 1/30 000 s | |
| Otáčení videa | Převrácení, Zrcadlo, Chodbový pohled (90°/270°) | |
| Alarmové rozhraní | Vstup/výstup | 2 konfigurovatelné vstupní/výstupní porty |
| Jiné | Podpora alarmového vstupu/výstupu pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Spouštěče alarmu | Analytika, Odpojení sítě, Alarmový vstup, Událost aplikace, HARMONOGRAM, Odběr MQTT, Neoprávněná manipulace s krytem, Den/noc, Porucha úložiště | |
| Alarmové události při spuštění alarmu | Nahrání souboru (obrázek): e-mail/FTP/SFTP, Nahrání souboru (videoklip): FTP/SFTP, Oznámení: e-mail, Nahrávání: Nahrávání na SD/SDHC/SDXC nebo NAS při spuštění události, Výstup alarmu, Předání: předvolba PTZ, odeslání zprávy pomocí HTTP/HTTPS/TCP, Přehrávání zvukových klipů, MQTT: zveřejnění, Stav LED | |
| Streamování audia | Volitelně dvousměrné/jednosměrné, Plně duplexní, Potlačení ozvěny, Redukce šumu | |
| Audio vstup | 3 vestavěné mikrofony | |
| Audio výstup | Vestavěný reproduktor | |
| Speaker | Max. Sound Pressure Level | Max SPL 81dB(PoE), 90dB(PoE+) at 1m(3.28ft) Peak SPL 97.5dB(PoE+) at 1m(3.28ft) |
| Frequency Range | 144Hz~20kHz | |
| LED | Color | Green, Blue, Red, Pink, Sky blue, Purple, Color palette |
| Mode | Constant, Flashing, Rotating, Fade-in, Fade-out, Strobe | |
| Typ klasifikovaného objektu | Osoba, Obličej, Vozidlo, Registrační značka | |
| Atributy | Osoba | Barva horního/spodního oblečení, Pohlaví, Taška |
| Vozidlo | Typ (automobil, autobus, nákladní automobil, motocykl, jízdní kolo), Barva | |
| Obličej | Věk, Pohlaví, Rouška, Brýle | |
| Similarity Search | Support | |
| Náhledový obrázek | BestShot | |
| Analytické události | Na bázi technologie AI | Detekce objektů, Virtuální linie (překročení/směr), Virtuální oblast (podezřelý pohyb/vniknutí/příchod/odchod), Detekce pohybu, Detekce roušek, Detekce dodržování rozestupů, Detekce uklouznutí a pádu, Klasifikace zvuku |
| Normální | Detekce rozostření, Neoprávněná manipulace, Detekce zvuku | |
| Business Intelligence | Na bázi technologie AI | Počítání osob, Správa front, Tepelná mapa, Počítání vozidel, Počítání davu |
| Ethernet | Kovově stíněný RJ-45 (10/100BASE-T) | |
| Komprese videa | H.265/H.264: hlavní/základní/vysoký profil, MJPEG | |
| Komprese audia | G.711 (PCM): 8 kHz (64 kb/s), G.726 (ADPCM): 8 kHz (16/24/32/ 40 kb/s), AAC-LC: 16 kHz (48 kb/s), OPUS: 16 kHz (64 kb/s) | |
| Smart Codec | Manuální, WiseStream (na bázi technologie AI) | |
| Řízení datového toku | H.265/H.264: CBR nebo VBR, MJPEG: VBR | |
| Streamování | Unicast | Až 20 uživatelů |
| Multicast | Podpora | |
| Vícenásobné streamování | Až 5 profilů | |
| Protokol | IPv4, IPv6, TCP/IP, UDP/IP, RTP (UDP), RTP (TCP), RTCP, RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, DHCP, FTP, SFTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-2), ARP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, Bonjour, LLDP, CDP, SRTP (TCP, UDP Unicast), MQTT, PIM-SM, SMTP (StartTLS), SIP, Syslog | |
| Podpora SIP (integrace VoIP, Peer-to-peer, SIP/PBX) | SIP 2.0(RFC 3261 and companion RFCs) | |
| Rozhraní pro programování aplikací | OVNIF | S, G, T, M |
| Jiné | SUNAPI (HTTP API), Otevřená platforma Hanwha Vision | |
| Přímé připojení ke cloudu | Podpora | |
| Ochrana OS / firmwaru | Šifrovaný firmware, Zabezpečené zavádění systému, Podepsaný firmware | |
| Ověřování uživatelů | Ověřování uživatelů pomocí protokol Digest, Zabránění útokům hrubou silou | |
| Ověřování sítě | IEEE 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-PEAP, MSCHAPv2) | |
| Zabezpečená komunikace | HTTPS, WSS (WebSocket Secure), SRTP | |
| Kontrola přístupu | Kontrola přístupu na základě IP adresy, Kontrola přístupu na základě MAC adresy, Automatické odhlášení | |
| Ochrana údajů | Šifrování autentizačních údajů, Šifrování a komprese pro export souborů živého záznamu | |
| Kontrola | Správa přístupů / systému / protokolu událostí | |
| ID zařízení | Certifikát zařízení (Hanwha Vision Root CA) | |
| Zabezpečené úložiště | Šifrování oddílu SD karty (AES-256), Bezpečný prvek | |
| Bezpečnost dodavatelského řetězce | SBOM | |
| Bezpečnostní certifikát | Bezpečnostní prvek (certifikace FIPS 140-3 úrovně 3, CC EAL6+), ETSI EN 303 645, IEC 62443-4-1 | |
| Paměť | RAM | 4 GB |
| Flash | 8 GB eMMC | |
| Úložiště na okraji | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 1 TB x 1 slot |
| Úložiště na okraji (OnCloud) | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 1 TB x 1 slot *MicroSD karty značky Hanwha Vision jsou certifikovány a doporučeny pro záznam na okraji OnCloud. |
| Provozní podmínky | Teplota | -20 °C ~ +55 °C (-4 °F ~ +131 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 95 % relativní vlhkost (nekondenzující) | |
| Skladovací podmínky | Teplota | -50 °C ~ +60 °C (-58 °F ~ +140 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 95 % relativní vlhkost (nekondenzující) | |
| Vstupní napětí | PoE (IEEE802.3af, třída 3), PoE+ (IEEE802.3at, třída 4) | |
| Spotřeba energie | PoE | PoE+ : Max. 20W, typical 6.2W(excluding Speaker and LED) PoE : Max. 9.0W, typical 6.2W(excluding Speaker and LED) |
| Wisepower | Monitorování výkonu, Režim ECO | |
| Barva | Bílá | |
| Materiál | Hliník, Kopule s tvrdým povlakem | |
| RAL kód | RAL9003 | |
| Rozměry výrobku | 215.1(W)x135.1(D)x52.8(H)mm(8.47"x5.32"x2.08") | |
| Hmotnost výrobku | 1219g(2.7lb) | |
| Kompatibilní kanálový otvor | 19,1 mm (3/4") (M25) | |
| Kompatibilní krabice | Jednoduchý, Dvojitý, 4" osmiúhelník, Čtvercový | |
| Elektromagnetická kompatibilita | FCC 47 CFR 15 Podčást B Třída A, ICES-3(A)/NMB-3(A), CE/UKCA – EN55032 třída A, EN 50130-4, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, VCCI CISPR 32 třída A, RCM AS-NZS CISPR 32 třída A, KS C 9832 třída A, KS C 9835 | |
| Bezpečnost | UL 62368-1, CAN/CSA C22.2 NO. 62368-1, IEC 62471 | |
| Prostředí | IEC/EN 63000, IEC 62262 IK08 | |
| Person(1.8m/5.9ft) | Wide | up to 26m(85ft) |
| Vehicle(2.4m/7.9ft) | Wide | up to 34m(113ft) |
| Detekce (25 PPM/ 8 PPF) | Širokoúhlý | 43.9m(144ft) |
| Sledování (63PPM/ 19PPF) | Širokoúhlý | 17.6m(57.6ft) |
| Rozpoznávání (125 PPM/38 PPF) | Širokoúhlý | 8.8m(28.8ft) |
| Identifikace (250 PPM/76 PPF) | Širokoúhlý | 4.4m(14.4ft) |
| Zobrazovací zařízení | Rozměry | 1/2,8" |
| Typ | CMOS | |
| Rozlišení | 2560 x 1920, 2560 x 1440, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 960, 1280 x 720, 1024 x 768, 800 x 600, 640 x 480, 640 x 360, 320 x 240, 320 x 180 | |
| Max. snímková frekvence | H.265/H.264 | 30 snímků za sekundu/25 snímků za sekundu (60 Hz/50 Hz) |
| MJPEG | 30 snímků za sekundu (při rozlišení 5 MP max. 5 snímků za sekundu) | |
| Min. osvětlení (lux) | Barva (1/30 s, 30 IRE) | 0.06 |
| Č/B (1/30 s, 30 IRE) | 0.006 | |
| Video výstup | USB: Micro USB typu C | |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 3.0 | |
| Max. poměr clony (číslo F) | Širokoúhlý | 1.6 |
| Teleobjektiv | 1.6 | |
| Úhel zorného pole | Horizontální | 100° |
| Vertikální | 74° | |
| Diagonální | 130° | |
| Min. vzdálenost objektu | 0.4m(1.31ft) | |
| Řízení zaostření | Manuální | |
| Typ objektivu | S pevným ohniskem a clonou Iris | |
| Rozsah otáčení / naklápění / rotace | Otáčení | 0°~351° |
| Naklápění | 0°~53° | |
| Rotace | ±90° |
| Den a noc | Auto(ICR) | |
| Kompenzace podsvícení | BLC, HPS, WDR, SSDR | |
| Široký dynamický rozsah (dB) | 120 | |
| Digitální redukce šumu | WiseNRⅡ (na bázi technologie AI), SSNRⅤ | |
| Digitální stabilizace obrazu | Podpora | |
| Odmlžování | Podpora | |
| Detekce pohybu | Množství | 8 ks |
| Tvar | 8bodové polygonální zóny | |
| Maskování privátních zón | Množství | 32 ks |
| Tvar | Polygonální zóny | |
| Barva / Varianta | Šedá, Zelená, Červená, Modrá, Černá, Bílá, Mozaika, Fialová, Žlutá | |
| Dynamické maskování privátních zón: Barva / Varianta | Šedá, Zelená, Červená, Modrá, Černá, Bílá, Mozaika, Fialová, Žlutá | |
| Řízení zesílení | Vypnuto, Maximální zesílení, Manuální | |
| Vyvážení bílé | ATW, Úzký ATW, AWC, Manuální, Vnitřní, Venkovní | |
| LDC (KOREKCE ZKRESLENÍ OBJEKTIVU) | Podpora (režim vyplnit/roztáhnout) | |
| Elektronická závěrka | Režim | Minimálně, Maximálně, Proti blikání, Ovládání Prefer Shutter (na bázi technologie AI) |
| Rozsah rychlostí | 2 ~ 1/30 000 s | |
| Otáčení videa | Převrácení, Zrcadlo, Chodbový pohled (90°/270°) | |
| Alarmové rozhraní | Vstup/výstup | 2 konfigurovatelné vstupní/výstupní porty |
| Jiné | Podpora alarmového vstupu/výstupu pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Spouštěče alarmu | Analytika, Odpojení sítě, Alarmový vstup, Událost aplikace, HARMONOGRAM, Odběr MQTT, Neoprávněná manipulace s krytem, Den/noc, Porucha úložiště | |
| Alarmové události při spuštění alarmu | Nahrání souboru (obrázek): e-mail/FTP/SFTP, Nahrání souboru (videoklip): FTP/SFTP, Oznámení: e-mail, Nahrávání: Nahrávání na SD/SDHC/SDXC nebo NAS při spuštění události, Výstup alarmu, Předání: předvolba PTZ, odeslání zprávy pomocí HTTP/HTTPS/TCP, Přehrávání zvukových klipů, MQTT: zveřejnění, Stav LED | |
| Streamování audia | Volitelně dvousměrné/jednosměrné, Plně duplexní, Potlačení ozvěny, Redukce šumu | |
| Audio vstup | 3 vestavěné mikrofony | |
| Audio výstup | Vestavěný reproduktor | |
| Speaker | Max. Sound Pressure Level | Max SPL 81dB(PoE), 90dB(PoE+) at 1m(3.28ft) Peak SPL 97.5dB(PoE+) at 1m(3.28ft) |
| Frequency Range | 144Hz~20kHz | |
| LED | Color | Green, Blue, Red, Pink, Sky blue, Purple, Color palette |
| Mode | Constant, Flashing, Rotating, Fade-in, Fade-out, Strobe | |
| Typ klasifikovaného objektu | Osoba, Obličej, Vozidlo, Registrační značka | |
| Atributy | Osoba | Barva horního/spodního oblečení, Pohlaví, Taška |
| Vozidlo | Typ (automobil, autobus, nákladní automobil, motocykl, jízdní kolo), Barva | |
| Obličej | Věk, Pohlaví, Rouška, Brýle | |
| Similarity Search | Support | |
| Náhledový obrázek | BestShot | |
| Analytické události | Na bázi technologie AI | Detekce objektů, Virtuální linie (překročení/směr), Virtuální oblast (podezřelý pohyb/vniknutí/příchod/odchod), Detekce pohybu, Detekce roušek, Detekce dodržování rozestupů, Detekce uklouznutí a pádu, Klasifikace zvuku |
| Normální | Detekce rozostření, Neoprávněná manipulace, Detekce zvuku | |
| Business Intelligence | Na bázi technologie AI | Počítání osob, Správa front, Tepelná mapa, Počítání vozidel, Počítání davu |
| Ethernet | Kovově stíněný RJ-45 (10/100BASE-T) | |
| Komprese videa | H.265/H.264: hlavní/základní/vysoký profil, MJPEG | |
| Komprese audia | G.711 (PCM): 8 kHz (64 kb/s), G.726 (ADPCM): 8 kHz (16/24/32/ 40 kb/s), AAC-LC: 16 kHz (48 kb/s), OPUS: 16 kHz (64 kb/s) | |
| Smart Codec | Manuální, WiseStream (na bázi technologie AI) | |
| Řízení datového toku | H.265/H.264: CBR nebo VBR, MJPEG: VBR | |
| Streamování | Unicast | Až 20 uživatelů |
| Multicast | Podpora | |
| Vícenásobné streamování | Až 5 profilů | |
| Protokol | IPv4, IPv6, TCP/IP, UDP/IP, RTP (UDP), RTP (TCP), RTCP, RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, DHCP, FTP, SFTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-2), ARP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, Bonjour, LLDP, CDP, SRTP (TCP, UDP Unicast), MQTT, PIM-SM, SMTP (StartTLS), SIP, Syslog | |
| Podpora SIP (integrace VoIP, Peer-to-peer, SIP/PBX) | SIP 2.0(RFC 3261 and companion RFCs) | |
| Rozhraní pro programování aplikací | OVNIF | S, G, T, M |
| Jiné | SUNAPI (HTTP API), Otevřená platforma Hanwha Vision | |
| Přímé připojení ke cloudu | Podpora | |
| Ochrana OS / firmwaru | Šifrovaný firmware, Zabezpečené zavádění systému, Podepsaný firmware | |
| Ověřování uživatelů | Ověřování uživatelů pomocí protokol Digest, Zabránění útokům hrubou silou | |
| Ověřování sítě | IEEE 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-PEAP, MSCHAPv2) | |
| Zabezpečená komunikace | HTTPS, WSS (WebSocket Secure), SRTP | |
| Kontrola přístupu | Kontrola přístupu na základě IP adresy, Kontrola přístupu na základě MAC adresy, Automatické odhlášení | |
| Ochrana údajů | Šifrování autentizačních údajů, Šifrování a komprese pro export souborů živého záznamu | |
| Kontrola | Správa přístupů / systému / protokolu událostí | |
| ID zařízení | Certifikát zařízení (Hanwha Vision Root CA) | |
| Zabezpečené úložiště | Šifrování oddílu SD karty (AES-256), Bezpečný prvek | |
| Bezpečnost dodavatelského řetězce | SBOM | |
| Bezpečnostní certifikát | Bezpečnostní prvek (certifikace FIPS 140-3 úrovně 3, CC EAL6+), ETSI EN 303 645, IEC 62443-4-1 | |
| Paměť | RAM | 4 GB |
| Flash | 8 GB eMMC | |
| Úložiště na okraji | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 1 TB x 1 slot |
| Úložiště na okraji (OnCloud) | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 1 TB x 1 slot *MicroSD karty značky Hanwha Vision jsou certifikovány a doporučeny pro záznam na okraji OnCloud. |
| Provozní podmínky | Teplota | -20 °C ~ +55 °C (-4 °F ~ +131 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 95 % relativní vlhkost (nekondenzující) | |
| Skladovací podmínky | Teplota | -50 °C ~ +60 °C (-58 °F ~ +140 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 95 % relativní vlhkost (nekondenzující) | |
| Vstupní napětí | PoE (IEEE802.3af, třída 3), PoE+ (IEEE802.3at, třída 4) | |
| Spotřeba energie | PoE | PoE+ : Max. 20W, typical 6.2W(excluding Speaker and LED) PoE : Max. 9.0W, typical 6.2W(excluding Speaker and LED) |
| Wisepower | Monitorování výkonu, Režim ECO | |
| Barva | Bílá | |
| Materiál | Hliník, Kopule s tvrdým povlakem | |
| RAL kód | RAL9003 | |
| Rozměry výrobku | 215.1(W)x135.1(D)x52.8(H)mm(8.47"x5.32"x2.08") | |
| Hmotnost výrobku | 1219g(2.7lb) | |
| Kompatibilní kanálový otvor | 19,1 mm (3/4") (M25) | |
| Kompatibilní krabice | Jednoduchý, Dvojitý, 4" osmiúhelník, Čtvercový | |
| Elektromagnetická kompatibilita | FCC 47 CFR 15 Podčást B Třída A, ICES-3(A)/NMB-3(A), CE/UKCA – EN55032 třída A, EN 50130-4, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, VCCI CISPR 32 třída A, RCM AS-NZS CISPR 32 třída A, KS C 9832 třída A, KS C 9835 | |
| Bezpečnost | UL 62368-1, CAN/CSA C22.2 NO. 62368-1, IEC 62471 | |
| Prostředí | IEC/EN 63000, IEC 62262 IK08 | |
| Person(1.8m/5.9ft) | Wide | up to 26m(85ft) |
| Vehicle(2.4m/7.9ft) | Wide | up to 34m(113ft) |
| Detekce (25 PPM/ 8 PPF) | Širokoúhlý | 43.9m(144ft) |
| Sledování (63PPM/ 19PPF) | Širokoúhlý | 17.6m(57.6ft) |
| Rozpoznávání (125 PPM/38 PPF) | Širokoúhlý | 8.8m(28.8ft) |
| Identifikace (250 PPM/76 PPF) | Širokoúhlý | 4.4m(14.4ft) |
Zobrazit výběr (0)
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| DataSheet | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 | ||
| Manuals | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| CAD | 2026-10-16 | ||
| CAD | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 | ||
| Certification | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 | ||
| Quick Guide | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Online Help | 2026-10-16 | ||
| Online Help | 2026-10-16 | ||
| Online Help | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| OpenSourceLicense | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Installation Guide Sheet | 2026-10-16 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| SBOM | 2026-10-16 |
Stropní montáž
Stropní montáž
Stropní základna s kulovou hlavou
Stropní montáž
Stropní montáž
Stropní montáž
Spojka závitu
Stropní držák
Stropní držák
Stropní držák
Stropní držák
Stropní montáž
Stropní držák s kulovou hlavou
Montáž na stěnu a sloup
Nástěnná a sloupová montáž
Montáž na stěnu a sloup
Nástěnný držák (labutí krk)
Adaptér na stěnu a sloup
Adaptér pro montáž na sloup
Rohový držák
Adaptér pro montáž do rohu
Teleskopický parapetní držák
Parapet Mount
Skříňka
Síťová I/O skříňka
Adaptér pro otvor pro vedení kabelů
Od výběru produktu po nasazení, vzdělávání a průběžnou podporu poskytujeme nástroje a zdroje, které potřebujete k maximálnímu využití Hanwha Vision
