Loading...
8MP x 4CH AI IR PTRZ Multi-directional Camera
8MP x 4
Rozlišení x kan
4.38~9.33mm
Ohnisková vzdálenost
PTRZ
Remote Fov adjustment
IP66, IK10
s certifikací





※ Dostupnost produktu se může lišit podle regionu, prosím kontaktujte svého regionálního zástupce.

PNM-C32083RQZ je kompaktní, lehký a zahrnuje vzdálené schopnosti PTRZ, což snižuje čas potřebný na instalaci a nastavení.
4CH AI IR PTRZ kamera nabízí čtyři nastavitelné zóny IR, což vám umožňuje snížit odrazy od blízkých překážek.


PNM-C32083RQZ poskytuje 360° monitorování s více FoVs, což snižuje celkové náklady na vlastnictví díky snadné instalaci a úpravě.
| Zobrazovací zařízení | Rozměry | 1/1,8" |
| Typ | CMOS | |
| Rozlišení | 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 960, 1280 x 720, 1024 x 768, 800 x 600, 800 x 448, 720 x 576, 720 x 480, 640 x 480, 640 x 360 | |
| Max. snímková frekvence | H.265/H.264 | 15 snímků za sekundu/15 snímků za sekundu (60 Hz/50 Hz) |
| MJPEG | 15 snímků za sekundu (při rozlišení 8 MP max. 5 snímků za sekundu) | |
| Jiné | Max. 20 snímků za sekundu při vypnuté AI (MJPEG při rozlišení 8 MP max. 5 snímků za sekundu) | |
| Min. osvětlení (lux) | Barva (1/30 s, 30 IRE) | 0.07 |
| Č/B (1/30 s, 30 IRE) | 0.007 | |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 4.38~9.33 | |
| Poměr přiblížení a oddálení | Optický | 2.1x |
| Max. poměr clony (číslo F) | Širokoúhlý | 1.3 |
| Teleobjektiv | 2.15 | |
| Úhel zorného pole | Horizontální | 113°~47° |
| Vertikální | 58°~26° | |
| Diagonální | 138°~54° | |
| Min. vzdálenost objektu | 1.3m(4.27ft) | |
| Řízení zaostření | Jednoduché zaostření | |
| Typ objektivu | P iris | |
| Rozsah otáčení / naklápění / rotace | Otáčení | 0°~360° |
| Naklápění | 30°~90° | |
| Rotace | 0°~90° | |
| Jiné | Dálkové nastavení (max. 200 cyklů) |
| Den a noc | Auto(ICR) | |
| Kompenzace podsvícení | BLC, WDR, SSDR | |
| Široký dynamický rozsah (dB) | 120 | |
| Digitální redukce šumu | WiseNRⅡ (na bázi technologie AI), SSNRⅤ | |
| Odmlžování | Podpora | |
| Detekce pohybu | Množství | 8 ks |
| Tvar | 8bodové polygonální zóny | |
| Maskování privátních zón | Množství | 6 ks |
| Tvar | 4bodové čtyřúhelníkové zóny | |
| Barva / Varianta | Šedá, Černá, Bílá | |
| Řízení zesílení | Nízká, Prostřední, Vysoké | |
| Vyvážení bílé | ATW, AWC, Manuální, Vnitřní, Venkovní | |
| LDC (KOREKCE ZKRESLENÍ OBJEKTIVU) | Podpora | |
| Elektronická závěrka | Režim | Minimálně, Maximálně, Proti blikání, Ovládání Prefer Shutter (na bázi technologie AI) |
| Rozsah rychlostí | 1/5 ~ 1/12 000 s | |
| Otáčení videa | Převrácení, Zrcadlo, Chodbový pohled (90°/270°) – každý kanál samostatně | |
| Alarmové rozhraní | Vstup/výstup | 2 konfigurovatelné vstupní/výstupní porty |
| Jiné | Podpora přídavného alarmového vstupu/výstupu pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Spouštěče alarmu | Analytika, Odpojení sítě, Alarmový vstup, Událost aplikace, HARMONOGRAM, Odběr MQTT, Neoprávněná manipulace s krytem | |
| Alarmové události při spuštění alarmu | Nahrání souboru (obrázek): e-mail/FTP, Oznámení: e-mail, Nahrávání: Nahrávání na SD/SDHC/SDXC nebo NAS při spuštění události, Výstup alarmu, Předání: předvolba PTZ, odeslání zprávy pomocí HTTP/HTTPS/TCP, MQTT: zveřejnění | |
| Audio vstup | Podpora pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Audio výstup | Podpora pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Typ světla | INFRAČERVENÁ LED DIODA | |
| Délka viditelná v infračerveném pásmu | IR | WiseIR PoE++ 25m(82.02ft) / PoE+ 15m(49.21ft) |
| Vlnová délka IR | 850 nm | |
| Typ klasifikovaného objektu | Osoba, Obličej, Vozidlo, Registrační značka | |
| Atributy | Osoba | Barva horního/spodního oblečení |
| Vozidlo | Typ (automobil, autobus, nákladní automobil, motocykl, jízdní kolo), Barva | |
| Náhledový obrázek | BestShot | |
| Analytické události | Na bázi technologie AI | Detekce objektů, Virtuální linie (překročení/směr), Virtuální oblast (podezřelý pohyb/vniknutí/příchod/odchod) |
| Normální | Detekce rozostření, Detekce pohybu, Neoprávněná manipulace, Detekce zvuku, Klasifikace zvuku, Virtuální oblast (objevení/zmizení objektu) | |
| Ethernet | Kovové stínění RJ-45 (10/100/1000BASE-T) | |
| Komprese videa | H.265/H.264: hlavní/vysoká, MJPEG | |
| Smart Codec | Manuální, WiseStreamIII | |
| Řízení datového toku | H.265/H.264: CBR nebo VBR, MJPEG: VBR | |
| Streamování | Unicast | Až 10 uživatelů |
| Multicast | Podpora | |
| Vícenásobné streamování | Až 3 profily | |
| Protokol | IPv4, IPv6, TCP/IP, UDP/IP, RTP (UDP), RTP (TCP), RTCP, RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, DHCP, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-2), ARP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, Bonjour, LLDP, CDP, SRTP (TCP, UDP Unicast), MQTT | |
| Rozhraní pro programování aplikací | OVNIF | S, G, T, M |
| Jiné | SUNAPI (HTTP API), Otevřená platforma Hanwha Vision | |
| Ochrana OS / firmwaru | Šifrovaný firmware, Zabezpečené zavádění systému, Podepsaný firmware | |
| Ověřování uživatelů | Ověřování uživatelů pomocí protokol Digest | |
| Ověřování sítě | IEEE 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-PEAP, MSCHAPv2) | |
| Zabezpečená komunikace | HTTPS, WSS (WebSocket Secure) | |
| Kontrola přístupu | Kontrola přístupu na základě IP adresy | |
| Ochrana údajů | Šifrování autentizačních údajů, Šifrování a komprese pro export souborů živého záznamu | |
| Kontrola | Správa přístupů / systému / protokolu událostí | |
| ID zařízení | Certifikát zařízení (Hanwha Vision Root CA) | |
| Zabezpečené úložiště | TPM (Trusted Platform Module), Šifrování oddílu SD karty (AES-256) | |
| Bezpečnostní certifikát | TPM 2.0 s FIPS 140-2 úrovně 2, ETSI EN 303 645, IEC 62443-4-1 | |
| SoC | Type | CV5 |
| Paměť | RAM | 8 GB |
| Flash | 8 GB | |
| Úložiště na okraji | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 512 GB x 2 sloty (celkem 1 TB) |
| Úložiště na okraji (OnCloud) | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 1 TB x 2 sloty (celkem 2 TB) *MicroSD karty značky Hanwha Vision jsou certifikovány a doporučeny pro záznam na okraji OnCloud. |
| Provozní podmínky | Teplota | -40 °C ~ +55 °C (-40 °F ~ +131 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 100 % relativní vlhkost (kondenzující) | |
| Jiné | Uvedení do provozu by mělo být provedeno při teplotě vyšší než -35 °C, Regulace vlhkosti pomocí ventilačního otvoru | |
| Skladovací podmínky | Teplota | -50 °C ~ +60 °C (-58 °F ~ +140 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 95 % relativní vlhkost (nekondenzující) | |
| EPA (Efektivní promítaná plocha) | 0.035㎡ | |
| Vstupní napětí | PoE+ (IEEE802.3at, třída 4), PoE++ (IEEE802.3bt typ 3, třída 6) | |
| Spotřeba energie | PoE | Max. 41W, typical 22W |
| Jiné | PoE+: Max. 25.5W, typical 22W | |
| Barva | Bílá | |
| Materiál | Hliník, Plast, Kopule s tvrdým povlakem | |
| RAL kód | RAL9003 | |
| Rozměry výrobku | ø312.7x145.9mm(ø12.31x5.74") | |
| Hmotnost výrobku | 4,400g(9.7lb) | |
| Kompatibilní kanálový otvor | 19,1 mm (3/4") (M25) | |
| Kompatibilní krabice | Jednoduchý, Dvojitý, 4" osmiúhelník, Čtvercový | |
| Elektromagnetická kompatibilita | FCC 47 CFR 15 Podčást B Třída A, ICES-3(A)/NMB-3(A), CE/UKCA – EN55032 třída A, EN 50130-4, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, VCCI CISPR 32 třída A, RCM AS-NZS CISPR 32 třída A, KS C 9832 třída A, KS C 9835 | |
| Bezpečnost | UL 62368-1, CAN/CSA C22.2 NO. 62368-1, IEC 62471 | |
| Prostředí | IEC/EN 63000, IEC 60529 IP66, IEC 62262 IK10, NEMA 250 typ 4X | |
| Detekce (25 PPM/ 8 PPF) | Širokoúhlý | 50.8m(166.77ft) |
| Teleobjektiv | 176.6m(579.49ft) | |
| Sledování (63PPM/ 19PPF) | Širokoúhlý | 20.3m(66.71ft) |
| Teleobjektiv | 70.7m(231.80ft) | |
| Rozpoznávání (125 PPM/38 PPF) | Širokoúhlý | 10.2m(33.35ft) |
| Teleobjektiv | 35.3m(115.90ft) | |
| Identifikace (250 PPM/76 PPF) | Širokoúhlý | 5.1m(16.68ft) |
| Teleobjektiv | 17.7m(57.95ft) |
| Zobrazovací zařízení | Rozměry | 1/1,8" |
| Typ | CMOS | |
| Rozlišení | 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 960, 1280 x 720, 1024 x 768, 800 x 600, 800 x 448, 720 x 576, 720 x 480, 640 x 480, 640 x 360 | |
| Max. snímková frekvence | H.265/H.264 | 15 snímků za sekundu/15 snímků za sekundu (60 Hz/50 Hz) |
| MJPEG | 15 snímků za sekundu (při rozlišení 8 MP max. 5 snímků za sekundu) | |
| Jiné | Max. 20 snímků za sekundu při vypnuté AI (MJPEG při rozlišení 8 MP max. 5 snímků za sekundu) | |
| Min. osvětlení (lux) | Barva (1/30 s, 30 IRE) | 0.07 |
| Č/B (1/30 s, 30 IRE) | 0.007 | |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 4.38~9.33 | |
| Poměr přiblížení a oddálení | Optický | 2.1x |
| Max. poměr clony (číslo F) | Širokoúhlý | 1.3 |
| Teleobjektiv | 2.15 | |
| Úhel zorného pole | Horizontální | 113°~47° |
| Vertikální | 58°~26° | |
| Diagonální | 138°~54° | |
| Min. vzdálenost objektu | 1.3m(4.27ft) | |
| Řízení zaostření | Jednoduché zaostření | |
| Typ objektivu | P iris | |
| Rozsah otáčení / naklápění / rotace | Otáčení | 0°~360° |
| Naklápění | 30°~90° | |
| Rotace | 0°~90° | |
| Jiné | Dálkové nastavení (max. 200 cyklů) |
| Den a noc | Auto(ICR) | |
| Kompenzace podsvícení | BLC, WDR, SSDR | |
| Široký dynamický rozsah (dB) | 120 | |
| Digitální redukce šumu | WiseNRⅡ (na bázi technologie AI), SSNRⅤ | |
| Odmlžování | Podpora | |
| Detekce pohybu | Množství | 8 ks |
| Tvar | 8bodové polygonální zóny | |
| Maskování privátních zón | Množství | 6 ks |
| Tvar | 4bodové čtyřúhelníkové zóny | |
| Barva / Varianta | Šedá, Černá, Bílá | |
| Řízení zesílení | Nízká, Prostřední, Vysoké | |
| Vyvážení bílé | ATW, AWC, Manuální, Vnitřní, Venkovní | |
| LDC (KOREKCE ZKRESLENÍ OBJEKTIVU) | Podpora | |
| Elektronická závěrka | Režim | Minimálně, Maximálně, Proti blikání, Ovládání Prefer Shutter (na bázi technologie AI) |
| Rozsah rychlostí | 1/5 ~ 1/12 000 s | |
| Otáčení videa | Převrácení, Zrcadlo, Chodbový pohled (90°/270°) – každý kanál samostatně | |
| Alarmové rozhraní | Vstup/výstup | 2 konfigurovatelné vstupní/výstupní porty |
| Jiné | Podpora přídavného alarmového vstupu/výstupu pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Spouštěče alarmu | Analytika, Odpojení sítě, Alarmový vstup, Událost aplikace, HARMONOGRAM, Odběr MQTT, Neoprávněná manipulace s krytem | |
| Alarmové události při spuštění alarmu | Nahrání souboru (obrázek): e-mail/FTP, Oznámení: e-mail, Nahrávání: Nahrávání na SD/SDHC/SDXC nebo NAS při spuštění události, Výstup alarmu, Předání: předvolba PTZ, odeslání zprávy pomocí HTTP/HTTPS/TCP, MQTT: zveřejnění | |
| Audio vstup | Podpora pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Audio výstup | Podpora pomocí volitelné vstupní/výstupní jednotky | |
| Typ světla | INFRAČERVENÁ LED DIODA | |
| Délka viditelná v infračerveném pásmu | IR | WiseIR PoE++ 25m(82.02ft) / PoE+ 15m(49.21ft) |
| Vlnová délka IR | 850 nm | |
| Typ klasifikovaného objektu | Osoba, Obličej, Vozidlo, Registrační značka | |
| Atributy | Osoba | Barva horního/spodního oblečení |
| Vozidlo | Typ (automobil, autobus, nákladní automobil, motocykl, jízdní kolo), Barva | |
| Náhledový obrázek | BestShot | |
| Analytické události | Na bázi technologie AI | Detekce objektů, Virtuální linie (překročení/směr), Virtuální oblast (podezřelý pohyb/vniknutí/příchod/odchod) |
| Normální | Detekce rozostření, Detekce pohybu, Neoprávněná manipulace, Detekce zvuku, Klasifikace zvuku, Virtuální oblast (objevení/zmizení objektu) | |
| Ethernet | Kovové stínění RJ-45 (10/100/1000BASE-T) | |
| Komprese videa | H.265/H.264: hlavní/vysoká, MJPEG | |
| Smart Codec | Manuální, WiseStreamIII | |
| Řízení datového toku | H.265/H.264: CBR nebo VBR, MJPEG: VBR | |
| Streamování | Unicast | Až 10 uživatelů |
| Multicast | Podpora | |
| Vícenásobné streamování | Až 3 profily | |
| Protokol | IPv4, IPv6, TCP/IP, UDP/IP, RTP (UDP), RTP (TCP), RTCP, RTSP, NTP, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, DHCP, FTP, SMTP, ICMP, IGMP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-2), ARP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, Bonjour, LLDP, CDP, SRTP (TCP, UDP Unicast), MQTT | |
| Rozhraní pro programování aplikací | OVNIF | S, G, T, M |
| Jiné | SUNAPI (HTTP API), Otevřená platforma Hanwha Vision | |
| Ochrana OS / firmwaru | Šifrovaný firmware, Zabezpečené zavádění systému, Podepsaný firmware | |
| Ověřování uživatelů | Ověřování uživatelů pomocí protokol Digest | |
| Ověřování sítě | IEEE 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-PEAP, MSCHAPv2) | |
| Zabezpečená komunikace | HTTPS, WSS (WebSocket Secure) | |
| Kontrola přístupu | Kontrola přístupu na základě IP adresy | |
| Ochrana údajů | Šifrování autentizačních údajů, Šifrování a komprese pro export souborů živého záznamu | |
| Kontrola | Správa přístupů / systému / protokolu událostí | |
| ID zařízení | Certifikát zařízení (Hanwha Vision Root CA) | |
| Zabezpečené úložiště | TPM (Trusted Platform Module), Šifrování oddílu SD karty (AES-256) | |
| Bezpečnostní certifikát | TPM 2.0 s FIPS 140-2 úrovně 2, ETSI EN 303 645, IEC 62443-4-1 | |
| SoC | Type | CV5 |
| Paměť | RAM | 8 GB |
| Flash | 8 GB | |
| Úložiště na okraji | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 512 GB x 2 sloty (celkem 1 TB) |
| Úložiště na okraji (OnCloud) | Micro SD/SDHC/SDXC | Max. 1 TB x 2 sloty (celkem 2 TB) *MicroSD karty značky Hanwha Vision jsou certifikovány a doporučeny pro záznam na okraji OnCloud. |
| Provozní podmínky | Teplota | -40 °C ~ +55 °C (-40 °F ~ +131 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 100 % relativní vlhkost (kondenzující) | |
| Jiné | Uvedení do provozu by mělo být provedeno při teplotě vyšší než -35 °C, Regulace vlhkosti pomocí ventilačního otvoru | |
| Skladovací podmínky | Teplota | -50 °C ~ +60 °C (-58 °F ~ +140 °F) |
| Vlhkost | 0 ~ 95 % relativní vlhkost (nekondenzující) | |
| EPA (Efektivní promítaná plocha) | 0.035㎡ | |
| Vstupní napětí | PoE+ (IEEE802.3at, třída 4), PoE++ (IEEE802.3bt typ 3, třída 6) | |
| Spotřeba energie | PoE | Max. 41W, typical 22W |
| Jiné | PoE+: Max. 25.5W, typical 22W | |
| Barva | Bílá | |
| Materiál | Hliník, Plast, Kopule s tvrdým povlakem | |
| RAL kód | RAL9003 | |
| Rozměry výrobku | ø312.7x145.9mm(ø12.31x5.74") | |
| Hmotnost výrobku | 4,400g(9.7lb) | |
| Kompatibilní kanálový otvor | 19,1 mm (3/4") (M25) | |
| Kompatibilní krabice | Jednoduchý, Dvojitý, 4" osmiúhelník, Čtvercový | |
| Elektromagnetická kompatibilita | FCC 47 CFR 15 Podčást B Třída A, ICES-3(A)/NMB-3(A), CE/UKCA – EN55032 třída A, EN 50130-4, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, VCCI CISPR 32 třída A, RCM AS-NZS CISPR 32 třída A, KS C 9832 třída A, KS C 9835 | |
| Bezpečnost | UL 62368-1, CAN/CSA C22.2 NO. 62368-1, IEC 62471 | |
| Prostředí | IEC/EN 63000, IEC 60529 IP66, IEC 62262 IK10, NEMA 250 typ 4X | |
| Detekce (25 PPM/ 8 PPF) | Širokoúhlý | 50.8m(166.77ft) |
| Teleobjektiv | 176.6m(579.49ft) | |
| Sledování (63PPM/ 19PPF) | Širokoúhlý | 20.3m(66.71ft) |
| Teleobjektiv | 70.7m(231.80ft) | |
| Rozpoznávání (125 PPM/38 PPF) | Širokoúhlý | 10.2m(33.35ft) |
| Teleobjektiv | 35.3m(115.90ft) | |
| Identifikace (250 PPM/76 PPF) | Širokoúhlý | 5.1m(16.68ft) |
| Teleobjektiv | 17.7m(57.95ft) |
Zobrazit výběr (0)
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| DataSheet | 2026-09-30 | ||
| DataSheet | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Manuals | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| CAD | 2026-09-30 | ||
| CAD | 2026-09-30 | ||
| CAD | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 | ||
| Certification | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| A&E Document | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| Online Help | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| OpenSourceLicense | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|
| SBOM | 2026-09-30 |
| Kategorie | Název souboru | Release Notes | Poslední aktualizace | |
|---|---|---|---|---|
| Firmware | 2026-08-18 | |||
| Firmware | 2026-07-24 | |||
| Firmware | 2026-07-24 | |||
| Firmware | PNM-C32083RQZ_25.01.04_20251017_R571.zip | 2025-10-24 |
Kryt montážního otvoru
Závěsná montáž
Stropní montáž
Stropní montáž
Stropní základna s kulovou hlavou
Stropní držák
Stropní montáž
Skříňka
Montáž na sloup
Stropní montáž
Stropní držák
Stropní držák s kulovou hlavou
Stropní držák
Stropní montáž
Stropní montáž
Nástěnný držák
Stropní držák
Montáž na stěnu a sloup
Nástěnná a sloupová montáž
Adaptér na stěnu a sloup
Adaptér pro montáž na sloup
Adaptér pro montáž do rohu
Rohový držák
Teleskopický parapetní držák
Parapet Mount
Installation Box
5MP 3CH fixed + 4MP 18x PTZ AI Camera
4MP x 4CH AI IR PTRZ Multi-directional Camera
4Ch mini AI camera
16MP 4MP x 4, AI, IR Multi-directional outdoor camera
32MP 4K x 4, AI, IR Multi-directional outdoor camera
4K 4Ch PTRZ + 2MP 40x PTZ AI Camera
2MP x 2CH Multi-directional Camera
6MP x 2CH Multi-directional Camera
2MP x 2CH AI Multi-directional Camera
6MP x 2CH AI Multi-directional Camera
2MP x 3ch (6MP) H.265 Multi-directional Camera
5MP x 4Ch (20MP) IR PTRZ Multi-directional Camera
2MP x 4Ch (8MP) IR PTRZ Multi-directional Camera
2MP x 4ch (8MP) PTRZ Multi-Directional Camera
Od výběru produktu po nasazení, vzdělávání a průběžnou podporu poskytujeme nástroje a zdroje, které potřebujete k maximálnímu využití Hanwha Vision