<oembed><version>1.0</version><provider_name>Hanwha Vision - Global Vision Solution Provider</provider_name><provider_url>https://www.hanwhavision.com/jp</provider_url><title>SLA-2M6000P : Hanwha Vision - Global Vision Solution Provider</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="HaXJ6dawQK"&gt;&lt;a href="https://www.hanwhavision.com/jp/products/peripherals/lens/A/sla-2m6000p/"&gt;SLA-2M6000P&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.hanwhavision.com/jp/products/peripherals/lens/A/sla-2m6000p/embed/#?secret=HaXJ6dawQK" width="600" height="338" title="&#x201C;SLA-2M6000P&#x201D; &#x2014; Hanwha Vision - Global Vision Solution Provider" data-secret="HaXJ6dawQK" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;