<oembed><version>1.0</version><provider_name>Hanwha Vision - Global Vision Solution Provider</provider_name><provider_url>https://www.hanwhavision.com/ar</provider_url><title>SLA-5M4600P : Hanwha Vision - Global Vision Solution Provider</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="sXguRh9evM"&gt;&lt;a href="https://www.hanwhavision.com/ar/products/peripherals/lens/A/sla-5m4600p/"&gt;SLA-5M4600P&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.hanwhavision.com/ar/products/peripherals/lens/A/sla-5m4600p/embed/#?secret=sXguRh9evM" width="600" height="338" title="&#x201C;SLA-5M4600P&#x201D; &#x2014; Hanwha Vision - Global Vision Solution Provider" data-secret="sXguRh9evM" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;